Yrjö Edelemann färglitografi

515104

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad samt HC, färglitografi, bladmått ca 87x62 cm

Med dedikation, fläckar under glas, ej examinerad ur ram

Fack 54

Yrjö Edelemann färglitografi

Budhistorik (1 bud)

3772180
2018-01-23 00:26:52

2018-01-23 kl 18:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.