Fartygsmodell

515101

FARTYGSMODELL, England,1900-talets första hälft, bemålat trä, 3-mastad, märkt "Victory", längd ca 120, höjd ink vagga 105 cm

skador, slitage

Diverse, Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Fartygsmodell

Budhistorik (3 bud)

3783643
3781701
3768170

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.