Åke Holm, väggrelief 4 st samt skulptur

515099

ÅKE HOLM (1900-1980), väggrelief, 4 st samt SKULPTUR, manshuvud, glaserat samt oglaserat stengods, signerade, väggreliefslängd ca 12,5-23,5 cm, skulpturenshöjd ca 15 cm

Smärre slitage och nagg

Keramik/Porslin

Monter 6

Budhistorik (8 bud)
3773624
3772186
650
3767125
600
3765484
500
3765483
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.