Åsa Johansson Fällbord

515097

ÅSA JOHANSSON, 2000-tal, fällbord "Brygga", fanerat i ek, Karl Andersson & Söner, höjd ca 72, 140x70 cm

Bruksspår

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Åsa Johansson Fällbord

Budhistorik (13 bud)
3773828
1 900
3773821
1 800
3773813
1 700
3773810
1 600
3773811
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.