Sängbord Grange

515096

GRANGE, sängbord 1 par, modell Louis Philippe, 1900-talets andra hälft, skåp och låda, etikettmärkta, höjd ca 63, 46x34 cm

Repor, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sängbord Grange

Budhistorik (34 bud)
3772709
5 200
3772293
5 000
3772293
4 800
3772708
4 600
3772293
4 400

Slutpris SEK:
5 200
537 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.