Grange säng

515094

GRANGE, säng, modell Louis Philippe, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, bäddmått ca 180x200 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Grange säng

Budhistorik (34 bud)
3773760
8 800
3773757
8 600
3773746
8 400
3773721
8 200
3772291
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.