Gunnar Torhamn oljemålning

515093

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Odalisk, signerad och daterad Torhamn - 26 (inristad signatur), olja på duk, ca 32x40 cm; även målning på baksidan

torrspricka

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3773465
13 500
3771650
11 500
3769732
7 400
3761653
5 400
3759239
5 200

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.