Soffbord Johannes Andersen

515089

JOHANNES ANDERSEN, "Smiling table", soffbord, CFC Silkeborg, Danmark, teak, en hylla under skivan, höjd ca 50, 151x52 cm

Slitage, repor, stötmärken

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 12

Soffbord Johannes Andersen

Budhistorik (19 bud)
3774031
10 000
3774030
9 800
3774029
9 600
3774027
9 400
3774023
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.