Knut Norman ojemålning

515086

KNUT NORMAN (1896-1977): utsikt över hamnen, signerad Knut Norman, olja på duk, ca 74 x 92,5 cm

Mindre färgbortfall, krackelering, ytsmuts

Fack 22

Knut Norman ojemålning

Budhistorik (12 bud)
3773425
3773070
750
3772388
700
3773067
700
3772388
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.