Upsala Ekeby skål samt vas

515077

INGRID ATTERBERG, vas, ''Negro'', Upsala Ekeby, höjd ca 24 cm samt ANNA-LISA THOMSON, skål, ''Paprika'', Upsala Ekeby, diameter ca 23 cm

Slitage, krackerlering, mindre repor

Keramik/Porslin

Monter 10

Upsala Ekeby skål samt vas

Budhistorik (12 bud)
3773875
3773866
750
3773860
700
3773817
650
3770564
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.