Ingemar Thillmark Läckö soffa Ope möbler

515069

INGEMAR THILLMARK, " Läckö", soffa, Ope möbler, 1960-tal, stomme av betsad och lackerad bok, klädsel i ljusbrunt skinn, bredd 137, höjd 72 cm

smärre slitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
3779390
6 600
3779316
6 400
3779279
6 200
3779110
6 000
3779092
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.