Karmstolar, 1 par, Swedish Modern

515068

KARMSTOLAR, 1 par, Swedish Modern, 1930/40-tal, furu, stoppad fast ullklädsel, höjd 79 cm

slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Budhistorik (16 bud)
3779230
3779225
3 800
3779224
3 600
3779223
3 400
3779215
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.