Jo Niemeyer

515067

JO NIEMEYER (Tyskland, född 1946): "Multipel 1", signerad och numrerad på etikett på baksidan Jo Niemeyer 4/10, akryl på duk fäst på pannå, 36 x 36 x 5 cm

PROVENIENS: Konstbolaget

mindre dukskador

Rum 21

Jo Niemeyer

Budhistorik (4 bud)

3774304
3769115
3763794
3763725

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.