Soffbord masurbjörk

515066

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i masurbjörk med infälld glasskiva, höjd ca 50, diameter 123 cm

Ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Soffbord masurbjörk

Budhistorik (12 bud)
3773585
1 700
3773613
1 600
3773585
3773611
1 400
3773585
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.