Bergkvist skulptur

515065

BERGKVIST (samtida): Utan titel, signerad och daterad Bergkvist -93, bemålat trä, ca 85x64 cm

Skador, spricka

Konst, Skulpturer

Rum 9

Bergkvist skulptur

Budhistorik (10 bud)
3784746
950
3784734
900
3784734
850
3784659
3784634
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.