Medelhavskusten oljemålning

515063

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Medelhavskusten
olja på duk, ca 58x40 cm

Konditionsrapport: Repor, färgbortfall, skador

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Medelhavskusten oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
3778397
70
3778395
65
3776634
60
3776633
50
3764125
30

Slutpris EUR:
70
695 SEK, 80 USD
Utropspris EUR: