Veikko Aaltona oljemålning

515061

VEIKKO AALTONA (1910-1990): "Amaryllis"
signerad och daterad 1982, olja på duk, ca 81x65 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Veikko Aaltona oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3776072
75
3763955
70
3763430
55
3763211
50

Slutpris EUR:
75
736 SEK, 91 USD
Utropspris EUR: