Anton Genberg oljemålning

515060

ANTON GENBERG (1862-1939): Hus i sommarskrud, signerad och daterad 1931, olja på duk, ca 59x80 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
3772542
3768487
280
3768251
220
3768249
200
3768248
130

Slutpris EUR:
3 972 SEK, 454 USD
Utropspris EUR:
500