Viktor Petrovich Zhurakovski oljemålning

515059

VIKTOR PETROVICH ZHURAKOVSKI (1928-2001):
"Badare", signerad och daterad -92, olja på duk, ca 70x70 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3778020
3773305
380
3772962
240
3762121
100

Slutpris EUR:
3 972 SEK, 454 USD
Utropspris EUR:
600