Madeleine Pyk färglitografi

515054

MADELEINE PYK, (född 1934): Brother Marx, signerad Madeleine Pyk, 230/250, färglitografi, bladmått 63x53 cm; oramad

Rum 9, Vagga 2

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (19 bud)
3762092
3762109
1 900
3762092
1 800
3762108
1 700
3762092
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.