Madeleine Pyk färglitografi

515052

MADELEINE PYK (född 1934): Skridskoseglaren, signerad och daterad Madeleine Pyk -76, LX/LXX, färglitografi, bladmått ca 60x50 cm

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (20 bud)
3758717
1 400
3773278
1 300
3758717
3772198
3758717

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.