Ljusstakar sengustaviansk stil

515050

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustaviansk stil, 1800-tal, marmor och mässing, kolonnformat skaft på kvadratisk fot, höjd ca 23 cm

Slitage, mindre nagg, en hörntofs saknas

Metall, Belysning

Monter 5

Budhistorik (13 bud)
3769568
1 300
3771443
3769568
3767402
3767400
950

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.