Madeleine Pyk litografi

515049

MADELEINE PYK (född 1934): Oktober, signerad och numrerad 245/250, färglitografi, bildmått 49x36 cm,
oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (15 bud)
3758715
1 700
3773277
1 600
3758715
3772211
1 400
3758715
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.