Madeleine Pyk litografi

515048

MADELENE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 170/250, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (17 bud)
3758716
1 400
3773595
1 300
3758716
3773593
3758716
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.