Peter Paul färglitografi

515043

PETER PAUL (1943): inslagen arkitektur, signerad och numrerad Peter Paul, 44/75, färglitografi, bladmått 80x61 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Peter Paul färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3770305
3762757

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.