Georg Jensen bestick 30 dlr Mitra

515042

GEORG JENSEN, bestick, 30 dlr, rostfritt stål, design Gundorph Albertus 1941, modell "Mitra", bestående av: 6 bordsskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar

Slitage, mindre repor

Diverse, Design

Budhistorik (17 bud)
3773403
3773957
2 800
3773403
2 600
3773956
2 400
3773403

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.