Per Julius färglitografi

515041

PER JULIUS (född 1952): Norrländskt vinterlandskap, signerad P Julius, 162/370, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Per Julius färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3772779
450
3761656
3767495
3761656

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.