Ivor Abrahams färgserigrafi

515040

IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015), Komposition, signerad och daterad Ivor Abrahams 72, numrerad 17/30, färgserigrafi, bladmått 83x61,5 cm
oramad

Rum 9, Vagga 2

Ivor Abrahams färgserigrafi

Budhistorik (12 bud)
3770242
3773197
3770242
750
3772089
700
3770242
650

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.