Gotthard Lundquist oljemålning

515039

GOTTHARD LUNDQUIST (1908-1988): Från Bäckholmen, signerad och daterad Gotthard L-51 , olja på duk, ca 54x65 cm

A tergo med gåvodedikation

Fack 6

Budhistorik (2 bud)

3783782
3772039

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.