Stig EH Rousk oljemålning

515035

STIG EH ROUSK (född 1934): Fruktträdgård från Bockholms Sätra, 1973, signerad och daterad Stig EH Rousk 73, olja på duk, ca 50,5x61 cm

Fack 34

Stig EH Rousk oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3773037
3761658

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.