Bestick silver

515030

BESTICK, 31 dlr, silver, GAB, modell Chippendale, bestående av: 7 smörgåsgafflar, 5 bordsknivar, 6 bordsgafflar, 6 efterrättsgafflar tillsammans med 7 moccaskedar av olika mönster, totalvikt exkl. knivar ca 653 g

Bruksslitage, mindre fläckar och repor, 5 av bordsknivarna med utdragna blader

Silver

Bestick silver

Budhistorik (24 bud)
3773971
1 900
3773843
1 800
3773196
1 700
3772990
1 600
3772851

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.