Golvlampa mässing/läder

515028

GOLVLAMPA, Möller Armatur, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med dekor av läderband, skärm i svart textil, justerbar höjd ca 141 cm

Ej funktionstestad, smärre bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 17

Golvlampa mässing/läder

Budhistorik (12 bud)
3766458
1 800
3772494
1 700
3766458
1 600
3772493
3766458
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.