Sten Oscar Rundgren oljemålning

515027

STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931): "Mina attribut II", signerad SR, a tergo daterad -09, olja på duk, ca 80x100 cm

Budhistorik (15 bud)
3773719
4 200
3773709
3773693
3 400
3773678
3773650
2 600

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.