Skål på fot silver Bernhard Hertz

515019

SKÅL PÅ FOT, silver, Berhard Hertz, Stockholm 1911, höjd ca 23,5 cm, totalvikt ca 437 g

Några mindre bucklor, ställvis anlöpning, bruksslitage, med inskription

Silver, Övriga silverföremål

Budhistorik (12 bud)
3772169
3772226
3772169
700
3767469
650
3769857
600

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.