Vägglampor mässing

515010

VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, vit tygsladd, diam på skärm ca 8 cm, 1960-tal

Nydragen el, smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 4

Vägglampor mässing

Budhistorik (21 bud)
3773395
3 200
3773256
3773392
3773256
2 400
3773245

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.