Henry Schäf pastell

515007

HENRY SCHÄF (18/1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1917, pastell, ca 97x65 cm

Rum 4

Henry Schäf pastell

Budhistorik (7 bud)
3772813
550
3772547
500
3770869
450
3770869
3768018

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.