Lackaskar Ryssland

515003

LACKASKAR, 2 st, Ryssland, 1900-tal, signerade, figurscener varav en med trojka, 13x21 resp 12,5x18 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 7

Lackaskar Ryssland

Budhistorik (22 bud)
3772748
1 600
3771991
3771806
1 400
3771990
1 300
3771806

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.