Pazotti oljemålning Venedig

515002

PAZOTTI (18-1900-tal): Venedigmotiv, signerad Pazotti, olja på pannå, 23x33 cm

Ramskador

Rum 5

Pazotti oljemålning Venedig

Budhistorik (4 bud)

3768893
900
3766499
850
3765284
3757507

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.