Ferdinand Boberg blandteknik

515000

FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Asarums gård i Blekinge", signerad och daterad Boberg 1941, blandteknik, 18x14 cm

Monter 7

Ferdinand Boberg blandteknik

Budhistorik (16 bud)
3773002
3773864
950
3773002
900
3770972
850
3768250

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.