Ferdinand Boberg blandteknik

514999

FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Bondgård vid Lid i Svinhult Östergötland", signerad och daterad Boberg 1921-41, blandteknik, 14x18 cm

Monter 7

Ferdinand Boberg blandteknik

Budhistorik (19 bud)
3773220
3773803
1 400
3773220
1 300
3769172
3772999

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.