Ferdinand Boberg blandteknik

514998

FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Stapeln vid Lundby i Västmanland", signerad och daterad Boberg 1921-41, blandteknik, 18x14 cm

Konst, Teckningar

Monter 7

Ferdinand Boberg blandteknik

Budhistorik (20 bud)
3772023
1 400
3771936
1 300
3766837
3771933
3766837

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.