Byrå gustaviansk stil

514997

BYRÅ, med stenskiva, 1960/70-tal, signerad Evald Hermansson, Vetlanda, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, profilerad och konturerad skiva i marmor, med intarsia, beslag i mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd ca 79, skiva 96x51 cm, CITES intyg medföljer

Nyckel medföljer,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
3788179
4 800
3787855
4 600
3779379
4 400
3787843
4 200
3779379

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.