Plåtleksaker Wilesco

514994

WILESCO, Tyskland, plåtleksaker, 3 st., i form av arbetare vid press, såg och slipmaskin, modellnr M73, M74 och M75, höjd ca 10-11 cm

Slitage, bucklor

Leksaker, Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Plåtleksaker Wilesco

Budhistorik (2 bud)

3758479
3758478
700

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.