Fernand Leger litografi

514993

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, ca 28,5x40 cm

Tavelvagn 2

Fernand Leger litografi

Budhistorik (6 bud)
3773979
3770202
3770201
650
3769664
600
3760929

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.