Lisa Larson väggrelief

514990

LISA LARSON, väggrelief, delvis glaserat stengods med pressad och ristad dekor föreställande ett par under ett träd, signerad Lisa Larson Gustavsberg Studio, ca 34x27 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin, Design

Monter 8

Lisa Larson väggrelief

Budhistorik (14 bud)
3772427
2 800
3770609
2 600
3770658
2 400
3770609
3766723

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.