Skrivbord med stol

514986

SKRIVBORD MED STOL, kinesiserande stil, svartlackerat trä, åtta lådor med mässingshandtag, stol i rotting med bemålad dekor, ca 143x73, höjd 82, stolens sitthöjd ca 40 cm, 1900-tal

Smärre slitage, stol med skador i rotting, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Skrivbord med stol

Budhistorik (7 bud)
3773426
3772468
700
3772467
500
3771901
450
3763818

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.