Lisa Larson ''Emma'' figurin

514985

LISA LARSON, "Emma", figurin, stengods, Gustavsberg, signerad Lisa. L., formgiven 1958-73, höjd ca 16 cm

Bruksslitage, krackerling

Keramik/Porslin, Design

Monter 13

Lisa Larson ''Emma'' figurin

Budhistorik (29 bud)
3772762
3772759
3772758
1 900
3772756
1 800
3772757
1 800

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.