Claes E Giertta väggskulptur

514981

CLAES E GIERTTA, väggskulptur, mässing, i form av ett tåg, signerad och daterad 1978, höjd ca 40, djup ca 22 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Monter 20

Claes E Giertta väggskulptur

Budhistorik (3 bud)

3767289
3763443
700
3763292

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.