Alf Wallander vaser

514973

ALF WALLANDER, vaser, 1 par, jugend, flintgods, märkta Dessin Alf Wallander Rörstrand, höjd ca 30 cm

Krackelerngar, smärre nagg och sprickor

Keramik/Porslin, Design

Monter 6

Alf Wallander vaser

Budhistorik (4 bud)

3771367
1 600
3757860
3757860
3757333

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.