Greta Gerell oljemålning

514961

GRETA GERELL (1898-1982):stilleben med pall vid kakelugn, signerad Gerell , olja på pannå, 33x40 cm

Rum 9

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3762725
3771441
3762725
1 900
3769866
1 800
3762725
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.